zavřít

Letenky St John Island Kangerlussuaq Sondre Stromfjord (SFJ)

Kangerlussuaq Sondre Stromfjord (SFJ) spadá pod mesto St John Island, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Kangerlussuaq Sondre Stromfjord, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Kangerlussuaq Sondre Stromfjord, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste St John Island za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: St John Island - Kangerlussuaq Sondre Stromfjord
Medzinárodný názov letiska: Sondrestrom - Kangerlussuaq Sondre Stromfjord
Letisko patrí k mestu: Letenky Charlottetown 42 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Kanada
Časové pásmo: neznáme
Kódy letiska: SFJ (BGSF)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska St John Island - Kangerlussuaq Sondre Stromfjord

Letisko Halifax (YHZ) patrí k mestu Halifax, domovskou krajinou ktorého je Kanada. Rezervujte si letenky - Halifax. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Halifax, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 1935 km

Hľadáte letenky Keflavik (KEF) v meste Reykjavík ( Island)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Reykjavíku - Keflavik, alebo cestujte letecky na Island na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Keflavik, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Reykjavík, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 3134 km

Dorval (YUL) spadá pod mesto Montreal, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Montrealu - Dorval , alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Dorval , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Montreal za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 2758 km

Rezervácia letenky na letisko St John Island - Kangerlussuaq Sondre Stromfjord

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Mestá v okolí letiska Kangerlussuaq Sondre Stromfjord

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.