zavřít

Letenky Toronto Pearson (YYZ)

Hľadáte letenky Pearson (YYZ) v meste Toronto ( Kanada)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Toronta - Pearson, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Pearson, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Toronto, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Toronto - Pearson
Medzinárodný názov letiska: Toronto - Lester B Pearson
Letisko patrí k mestu: Letenky Toronto 4,61 mil. obyvatel
Krajina:Letenky Kanada
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: YYZ (CYYZ)
Počet terminálov: 5

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Toronto - Pearson

Letisko Buffalo Niagara (BUF) patrí k mestu Buffalo, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Buffalo Niagara. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Buffalo Niagara, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 101 km

Monroe County (ROC) spadá pod mesto Rochester, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Monroe County , alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Monroe County , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Rochester za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 218 km

Hľadáte letenky Hopkins (CLE) v meste Cleveland ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Hopkins, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Hopkins, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Cleveland, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 250 km

Rezervácia letenky na letisko Toronto - Pearson

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Pearson

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.