zavřít

Letenky Toronto

Mesto leží v štáte Toronto. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Toronta na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Toronto
Miestny názov mesta: Toronto (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Torontas, Toronto, Torontu, Torontó, ???????, ???????, ???????, ??????, ???????, ???????, ???????, ????, ???, ???

Počet obyvateľov:4,61 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Downsview (Toronto) - 6 km
Správna oblasť: Letenky Ontario
Štát: Letenky Kanada

Letenky do Toronta a okolí

Hľadáte letenky Pearson (YYZ) v meste Toronto ( Kanada)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Toronta - Pearson, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Pearson, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Toronto, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 24 km

Buffalo Niagara (BUF) spadá pod mesto Buffalo, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Buffalo Niagara, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Buffalo Niagara, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Buffalo za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 78 km

Letisko Monroe County (ROC) patrí k mestu Rochester, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Monroe County . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Monroe County , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 194 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Toronto

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.