zavřít

Letenky Toronto

Mesto leží v štáte Toronto. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Toronta na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Toronto
Miestny názov mesta: Toronto (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Torontas, Toronto, Torontu, Torontó, ???????, ???????, ???????, ??????, ???????, ???????, ???????, ????, ???, ???

Počet obyvateľov:4,61 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Downsview (Toronto) - 6 km
Správna oblasť: Letenky Ontario
Štát: Letenky Kanada

Letenky do Toronta a okolí

Pearson (YYZ) spadá pod mesto Toronto, ktoré ležia v štáte Kanada. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Toronta - Pearson, alebo cestujte letecky do Kanady na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Pearson, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Toronto za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 24 km

Letisko Buffalo Niagara (BUF) patrí k mestu Buffalo, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky - Buffalo Niagara. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Buffalo Niagara, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 78 km

Hľadáte letenky Monroe County (ROC) v meste Rochester ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Monroe County , alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Monroe County , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Rochester, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 194 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Toronto

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.