zavřít

Letenky Aktyubinsk (AKX)

Letisko Aktyubinsk (AKX) patrí k mestu Aktyubinsk, domovskou krajinou ktorého je Kazachstan. Rezervujte si letenky - Aktyubinsk. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Aktyubinsk, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Aktyubinsk
Medzinárodný názov letiska: Aktyubinsk
Letisko patrí k mestu: Letenky Aqtöbe 262 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+5
Kódy letiska: AKX (UATT)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Aktyubinsk

Orenburg (REN) spadá pod mesto Orenburg, ktoré ležia v štáte Rusko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Orenburg - Orenburg, alebo cestujte letecky do Ruska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Orenburg, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Orenburg za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 217 km

Hľadáte letenky Magnitogorsk (MQF) v meste Magnitogorsk ( Rusko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Magnitogorsk, alebo cestujte letecky do Ruska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Magnitogorsk, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Magnitogorsk, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 253 km

Letisko Ufa (UFA) patrí k mestu Ufa, domovskou krajinou ktorého je Rusko. Rezervujte si letenky do Ufy - Ufa. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Ufa, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Ufy lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 303 km

Rezervácia letenky na letisko Aktyubinsk

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Mestá v okolí letiska Aktyubinsk

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.