zavřít

Letenky Kustanay Kostanay (KSN)

Hľadáte letenky Kostanay (KSN) v meste Kustanay ( Kazachstan)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Kostanay, alebo cestujte letecky do Kazachstanu na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Kostanay, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Kustanay, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Kustanay - Kostanay
Medzinárodný názov letiska: Kustanay - Kostanay
Letisko patrí k mestu: Letenky L?sakovsk 40 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+6
Kódy letiska: KSN (UAUU)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Kustanay - Kostanay

Balandino (CEK) spadá pod mesto Čeljabinsk, ktoré ležia v štáte Rusko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Čeľabinsku - Balandino, alebo cestujte letecky do Ruska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Balandino, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Čeljabinsk za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 252 km

Letisko Kurgan (KRO) patrí k mestu Kurgan, domovskou krajinou ktorého je Rusko. Rezervujte si letenky - Kurgan. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Kurgan, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 234 km

Hľadáte letenky Koltsovo (SVX) v meste Jekaterinburg ( Rusko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Jekaterinburgu - Koltsovo, alebo cestujte letecky do Ruska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Koltsovo, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Jekaterinburg, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 356 km

Rezervácia letenky na letisko Kustanay - Kostanay

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Mestá v okolí letiska Kostanay

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.