zavřít

Letenky Taraz

Mesto leží v štáte . Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta:
Miestny názov mesta: Taraz (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Auliye-Ata, Dzhambul, Jambul, Talas, Taras, Taraz, Zhambyl, ?????? ??????, ?????

Počet obyvateľov:358 tisíc obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Shymkent (Shimkent) - 211 km
Správna oblasť: Letenky Zhambyl

Letenky Taraz a okolí

Letisko Shymkent (CIT) patrí k mestu Shymkent, domovskou krajinou ktorého je Kazachstan. Rezervujte si letenky do Šymkentu - Shymkent. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Shymkent, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Šymkentu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 211 km

Hľadáte letenky Vostočnyj (TAS) v meste Taškent ( Uzbekistan)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Taškentu - Vostočnyj, alebo cestujte letecky do Uzbekistanu na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Vostočnyj, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Taškent, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 240 km

Manas (FRU) spadá pod mesto Bishkek, ktoré ležia v štáte Kirgizsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Manas, alebo cestujte letecky do Kirgizska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Manas, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Bishkek za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 346 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Taraz

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.