zavřít

Letenky Barra Del Colorado (BCL)

Barra Del Colorado (BCL) spadá pod mesto Barra Del Colorado, ktoré ležia v štáte Kostarika. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Barra Del Colorado, alebo cestujte letecky do Kostariky na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Barra Del Colorado, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Barra Del Colorado za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Barra Del Colorado
Medzinárodný názov letiska: Barra Del Colorado
Letisko patrí k mestu: Letenky Puerto Limón 63 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: BCL (MRBC)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Barra Del Colorado

Letisko Juan Santamaria (SJO) patrí k mestu San Jose, domovskou krajinou ktorého je Kostarika. Rezervujte si letenky do San Jose - Juan Santamaria. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Juan Santamaria, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do San Jose lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 70 km

Hľadáte letenky Tocumen (PTY) v meste Panama City ( Panama)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Tocumen, alebo cestujte letecky do Panama na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Tocumen, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Panama City, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 468 km

Comalapa (SAL) spadá pod mesto San Salvador, ktoré ležia v štáte El Salvador. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do San Salvador - Comalapa, alebo cestujte letecky do El Salvadoru na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Comalapa, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste San Salvador za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 608 km

Rezervácia letenky na letisko Barra Del Colorado

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Barra Del Colorado

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.