zavřít

Letenky San Jose

Mesto leží v štáte San Jose. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do San Jose na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: San Jose
Miestny názov mesta: San Jose (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

San Chos?, San Jose, San José, San-Joseo, San-Khose, ??? ????, ???-????, ??? ????, ?? ????, ????, ???, ???

Počet obyvateľov:335 tisíc obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Tobias Bolanos (San Jose) - 6 km
Správna oblasť: Letenky San José

Letenky do San Jose a okolí

Hľadáte letenky Juan Santamaria (SJO) v meste San Jose ( Kostarika)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do San Jose - Juan Santamaria, alebo cestujte letecky do Kostariky na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Juan Santamaria, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste San Jose, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 14 km

Letisko Tocumen (PTY) patrí k mestu Panama City, domovskou krajinou ktorého je Panama. Rezervujte si letenky - Tocumen. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Tocumen, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 523 km

Comalapa (SAL) spadá pod mesto San Salvador, ktoré ležia v štáte El Salvador. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do San Salvador - Comalapa, alebo cestujte letecky do El Salvadoru na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Comalapa, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste San Salvador za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 553 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta San Jose

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.