zavřít

Letenky Guantanamo Los Canos (GAO)

Hľadáte letenky Los Canos (GAO) v meste Guantanamo ( Kuba)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Los Canos, alebo cestujte letecky na Kubu na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Los Canos, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Guantanamo, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Guantanamo - Los Canos
Medzinárodný názov letiska: Guantanamo - Mariana Grajales
Letisko patrí k mestu: Letenky Guantánamo 273 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Kuba
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: GAO (MUGT)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Guantanamo - Los Canos

Letisko Frank Pais (HOG) patrí k mestu Holguin, domovskou krajinou ktorého je Kuba. Rezervujte si letenky - Frank Pais. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Frank Pais, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 130 km

Exuma (GGT) spadá pod mesto George Town, ktoré ležia v štáte Bahamy. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Exuma, alebo cestujte letecky do Bahamy na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Exuma, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste George Town za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 117 km

Hľadáte letenky La Union (POP) v meste Puerto Plata ( Dominikánska republika)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - La Union , alebo cestujte letecky do Dominikánskej republiky na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na La Union , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Puerto Plata, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 510 km

Rezervácia letenky na letisko Guantanamo - Los Canos

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Los Canos

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.