zavřít

Letenky Havana

Mesto leží v štáte Havana. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Havany na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Havana
Miestny názov mesta: Havana (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

A Habana - La Habana, Habana, Havana, Havanna, Havano, Hawana, Khavana, L Avana, L Havana, La Habana, La Havane, ?????, ??????, ??????, ??????, ??????, ??????, ????, ??????, ???, ???, ???, ???

Počet obyvateľov:2,16 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Jose Marti (Havana) - 5 km
Správna oblasť: Letenky Ciudad de La Habana
Štát: Letenky Kuba

Letenky do Havany a okolí

Letisko Jose Marti (HAV) patrí k mestu Havana, domovskou krajinou ktorého je Kuba. Rezervujte si letenky do Havany - Jose Marti. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Jose Marti, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Havany lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 5 km

Key West (EYW) spadá pod mesto Key West, ktoré ležia v štáte Kuba. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Key West, alebo cestujte letecky na Kubu na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Key West, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Key West za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 71 km

Hľadáte letenky Miami (MIA) v meste Miami ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Miami - Miami, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Miami, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Miami, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 235 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Havana

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.