zavřít

Letenky Manzanillo Sierra Maestra (MZO)

Letisko Sierra Maestra (MZO) patrí k mestu Manzanillo, domovskou krajinou ktorého je Kuba. Rezervujte si letenky - Sierra Maestra. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Sierra Maestra, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Manzanillo - Sierra Maestra
Medzinárodný názov letiska: Manzanillo - Sierra Maestra
Letisko patrí k mestu: Letenky Manzanillo 128 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Kuba
Časové pásmo: UTC-5
Kódy letiska: MZO (MUMZ)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Manzanillo - Sierra Maestra

Frank Pais (HOG) spadá pod mesto Holguin, ktoré ležia v štáte Kuba. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Frank Pais, alebo cestujte letecky na Kubu na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Frank Pais, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Holguin za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 87 km

Hľadáte letenky Exuma (GGT) v meste George Town ( Bahamy)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Exuma, alebo cestujte letecky do Bahamy na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Exuma, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste George Town, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 167 km

Letisko Nassau (NAS) patrí k mestu Nassau, domovskou krajinou ktorého je Bahamy. Rezervujte si letenky - Nassau. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Nassau, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 124 km

Rezervácia letenky na letisko Manzanillo - Sierra Maestra

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Sierra Maestra

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.