zavřít

Letenky Luang Prabang (LPQ)

Letisko Luang Prabang (LPQ) patrí k mestu Luang Prabang, domovskou krajinou ktorého je Laos. Rezervujte si letenky - Luang Prabang. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Luang Prabang, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Luang Prabang
Medzinárodný názov letiska: Luang Prabang
Letisko patrí k mestu: Luang Prabang
Krajina:Letenky Laos
Časové pásmo: UTC+7
Kódy letiska: LPQ (VLLB)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Luang Prabang

Hľadáte letenky Noibai (HAN) v meste Hanoj ( Vietnam)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Noibai , alebo cestujte letecky do Vietnamu na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Noibai , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Hanoj, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 407 km

Wujiaba (KMG) spadá pod mesto Kunming, ktoré ležia v štáte Čína. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Kunming - Wujiaba, alebo cestujte letecky do Číny na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Wujiaba, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Kunming za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 138 km

Letisko Bangkok (BKK) patrí k mestu Bangkok, domovskou krajinou ktorého je Thajsko. Rezervujte si letenky do Bangkoku - Bangkok. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Bangkok, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Bangkoku lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 208 km

Rezervácia letenky na letisko Luang Prabang

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Mestá v okolí letiska Luang Prabang

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.