zavřít

Letenky Vientiane Wattay (VTE)

Wattay (VTE) spadá pod mesto Vientiane, ktoré ležia v štáte Laos. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Wattay , alebo cestujte letecky do Laosu na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Wattay , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Vientiane za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Vientiane - Wattay
Medzinárodný názov letiska: Vientiane - Wattay
Letisko patrí k mestu: Vientiane
Krajina:Letenky Laos
Časové pásmo: UTC+7
Kódy letiska: VTE (VLVT)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Vientiane - Wattay

Letisko Luang Prabang (LPQ) patrí k mestu Luang Prabang, domovskou krajinou ktorého je Laos. Rezervujte si letenky - Luang Prabang. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Luang Prabang, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 64 km

Hľadáte letenky Noibai (HAN) v meste Hanoj ( Vietnam)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Noibai , alebo cestujte letecky do Vietnamu na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Noibai , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Hanoj, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 371 km

Bangkok (BKK) spadá pod mesto Bangkok, ktoré ležia v štáte Thajsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Bangkoku - Bangkok, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Bangkok, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Bangkok za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 224 km

Rezervácia letenky na letisko Vientiane - Wattay

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Wattay

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.