zavřít

Letenky Vientiane

Mesto leží v štáte . Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta:
Miestny názov mesta: Vientiane (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Nakhon Viangchan, Ventjan, Viangchan, Vien Can, Vien Chang, Vieng Chan, Vieng-Caen, Vieng-Chan, Vieng-C?n, Viengtjan, Vientane, Vientian, Vientiane, Vientián, Vi?ng Chăn, Wei-t ien, Wiang Chan, Wientian, ????????, ??????, ????????, ????????, ????????, ???????????, ??????????????, ?????????, ????????, ??, ????

Počet obyvateľov:197 tisíc obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Wattay (Vientiane) - 4 km
Správna oblasť: Letenky
Štát: Letenky Laos

Letenky Vientiane a okolí

Hľadáte letenky Luang Prabang (LPQ) v meste Luang Prabang ( Laos)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Luang Prabang, alebo cestujte letecky do Laosu na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Luang Prabang, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Luang Prabang, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 67 km

Noibai (HAN) spadá pod mesto Hanoj, ktoré ležia v štáte Vietnam. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Noibai , alebo cestujte letecky do Vietnamu na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Noibai , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Hanoj za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 367 km

Letisko Bangkok (BKK) patrí k mestu Bangkok, domovskou krajinou ktorého je Thajsko. Rezervujte si letenky do Bangkoku - Bangkok. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Bangkok, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Bangkoku lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 227 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Vientiane

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.