zavřít

Letenky Bejrút

Mesto leží v štáte Bejrút. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Bejrútu na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Bejrút
Miestny názov mesta: Beirut (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Baeyrut, Bayrut, Bayr?t, Beiroet, Beirout, Beiro?t, Beirut, Beirutas, Beirute, Bejrut, Bejruto, Bejrút, Berytus, Beyrouth, Beyrut, Bäyrut, ???????, ??????, ??????, ???????, ??????, ?????, ????????, ?????, ?????, ????????, ?????, ???, ????

Počet obyvateľov:1,92 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Beirut (Bejrút) - 5 km
Správna oblasť: Letenky Beyrouth
Štát: Letenky Libanon

Letenky do Bejrútu a okolí

Beirut (BEY) spadá pod mesto Bejrút, ktoré ležia v štáte Libanon. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Bejrútu - Beirut, alebo cestujte letecky do Libanonu na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Beirut, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Bejrút za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 5 km

Letisko Damascus (DAM) patrí k mestu Damask, domovskou krajinou ktorého je Sýria. Rezervujte si letenky - Damascus. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Damascus, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 119 km

Hľadáte letenky Ben Gurion (TLV) v meste Tel Aviv ( Izrael)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Ben Gurion, alebo cestujte letecky do Izraela na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Ben Gurion, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Tel Aviv, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 183 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Bejrút

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.