zavřít

Letenky Kleiat Rene Mouawad (KYE)

Rene Mouawad (KYE) spadá pod mesto Kleiat, ktoré ležia v štáte Libanon. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Rene Mouawad, alebo cestujte letecky do Libanonu na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Rene Mouawad, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Kleiat za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Kleiat - Rene Mouawad
Medzinárodný názov letiska: Kleiat - Rene Mouawad
Letisko patrí k mestu: Letenky Tripoli 229 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Libanon
Časové pásmo: UTC+2
Kódy letiska: KYE (OLKA)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Kleiat - Rene Mouawad

Letisko Beirut (BEY) patrí k mestu Bejrút, domovskou krajinou ktorého je Libanon. Rezervujte si letenky do Bejrútu - Beirut. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Beirut, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Bejrútu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 90 km

Hľadáte letenky Damascus (DAM) v meste Damask ( Sýria)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Damascus, alebo cestujte letecky do Sýrie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Damascus, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Damask, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 120 km

Larnaca (LCA) spadá pod mesto Larnaca, ktoré ležia v štáte Cyprus. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Larnaky - Larnaca, alebo cestujte letecky na Cypre na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Larnaca, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Larnaca za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 267 km

Rezervácia letenky na letisko Kleiat - Rene Mouawad

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Rene Mouawad

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.