zavřít

Letenky Monrovia Roberts (ROB)

Letisko Roberts (ROB) patrí k mestu Monrovia, domovskou krajinou ktorého je Libéria. Rezervujte si letenky do Monrovia - Roberts. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Roberts, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Monrovia lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Monrovia - Roberts
Medzinárodný názov letiska: Monrovia - Monrovia Roberts
Letisko patrí k mestu: Letenky Monrovia 940 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: ROB (GLRB)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Monrovia - Roberts

Lungi (FNA) spadá pod mesto Freetown, ktoré ležia v štáte Sierra Leone. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Freetown - Lungi, alebo cestujte letecky do Sierra Leone na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Lungi, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Freetown za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 408 km

Hľadáte letenky Bamako Senou (BKO) v meste Bamako ( Mali)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Bamako - Bamako Senou, alebo cestujte letecky do Mali na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Bamako Senou, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Bamako, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 742 km

Letisko Kotoka (ACC) patrí k mestu Accra, domovskou krajinou ktorého je Ghana. Rezervujte si letenky do Accra - Kotoka . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Kotoka , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Accra lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 1136 km

Rezervácia letenky na letisko Monrovia - Roberts

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Roberts

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.