zavřít

Letenky Daugavpils

Mesto leží v štáte . Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta:
Miestny názov mesta: Daugavpils (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

DAUGAVPILS, Daugavpils, Daugawpils, Daugpilis, Da??a?p?ls, Dunaburg, Dvinsk, Dwinsk, Dyneburg, Dünaburg, Vaeinaenlinna, Väinänlinna, ?????????? , ??????????, ??????????, ?????????, ???????, ??????

Počet obyvateľov:112 tisíc obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Minsk 1 (Minsk) - 229 km
Správna oblasť: Letenky Daugavpils

Letenky Daugavpils a okolí

Hľadáte letenky Minsk Mezinárodní (MSQ) v meste Minsk ( Bielorusko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Minsku - Minsk Mezinárodní, alebo cestujte letecky do Bieloruska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Minsk Mezinárodní, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Minsk, či požičanie auta z autopožičovne.

Letisko Ulemiste (TLL) patrí k mestu Tallinn, domovskou krajinou ktorého je Estónsko. Rezervujte si letenky do Tallinnu - Ulemiste. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Ulemiste, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Tallinnu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 401 km

Vantaa (HEL) spadá pod mesto Helsinky, ktoré ležia v štáte Fínsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Helsínk - Vantaa, alebo cestujte letecky do Fínska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Vantaa, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Helsinky za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 477 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Daugavpils

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.