zavřít

Letenky Riga

Mesto leží v štáte Riga. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Rigy na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Riga
Miestny názov mesta: Riga (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

RIGA, Riga, Rigo, Riia, Riika, Rija, Ryga, R?ga, ????, ???? , ???ae, ????, ????, ????, ????, ????, ????, ????, ??, ??, ??

Počet obyvateľov:743 tisíc obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Kuressaare - 220 km
Správna oblasť: Letenky R?ga

Letenky do Rigy a okolí

Letisko Ulemiste (TLL) patrí k mestu Tallinn, domovskou krajinou ktorého je Estónsko. Rezervujte si letenky do Tallinnu - Ulemiste. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Ulemiste, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Tallinnu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 262 km

Hľadáte letenky Vantaa (HEL) v meste Helsinky ( Fínsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Helsínk - Vantaa, alebo cestujte letecky do Fínska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Vantaa, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Helsinky, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 354 km

Turku (TKU) spadá pod mesto Turku, ktoré ležia v štáte Fínsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Turku, alebo cestujte letecky do Fínska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Turku, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Turku za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 418 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Riga

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.