zavřít

Letenky Pristina (PRN)

Pristina (PRN) spadá pod mesto Pristina, ktoré ležia v štáte Macedónsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Pristina, alebo cestujte letecky do Macedónska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Pristina, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Pristina za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Pristina
Medzinárodný názov letiska: Pristina
Letisko patrí k mestu: Letenky Tetovo 73 tisíc obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: PRN (LYPR)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Pristina

Letisko Skopje (SKP) patrí k mestu Skopje, domovskou krajinou ktorého je Macedónsko. Rezervujte si letenky do Skopje - Skopje. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Skopje, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Skopje lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 91 km

Hľadáte letenky Rinas (TIA) v meste Tirana ( Albánsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Tirany - Rinas, alebo cestujte letecky do Albánska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Rinas, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Tirana, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 190 km

Golubovci (TGD) spadá pod mesto Podgorica, ktoré ležia v štáte Čierna Hora. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Golubovci, alebo cestujte letecky do Čiernej Hory na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Golubovci, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Podgorica za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 200 km

Rezervácia letenky na letisko Pristina

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Pristina

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.