zavřít

Letenky Budapešť Ferihegy (BUD)

Ferihegy (BUD) spadá pod mesto Budapešť, ktoré ležia v štáte Maďarsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Budapešti - Ferihegy, alebo cestujte letecky do Maďarska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Ferihegy, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Budapešť za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Budapešť - Ferihegy
Medzinárodný názov letiska: Budapest - Ferihegy
Letisko patrí k mestu: Letenky Budapešť 1,71 mil. obyvatel
Časové pásmo: UTC+1
Kódy letiska: BUD (LHBP)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Budapešť - Ferihegy

Hľadáte letenky Sliač (SLD) v meste Sliač ( Slovensko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Sliač, alebo cestujte letecky na Slovensko na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Sliač, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Sliač, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 127 km

Letisko Žilina (ILZ) patrí k mestu Žilina, domovskou krajinou ktorého je Slovensko. Rezervujte si letenky - Žilina. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Žilina, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 202 km

Tatry (TAT) spadá pod mesto Poprad / tatry, ktoré ležia v štáte Slovensko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Tatry, alebo cestujte letecky na Slovensko na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Tatry, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Poprad / tatry za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 203 km

Rezervácia letenky na letisko Budapešť - Ferihegy

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Ferihegy

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.