zavřít

Letenky Budapešť

Mesto leží v štáte Budapešť. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Budapešti na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Budapešť
Miestny názov mesta: Budapest (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Boedapest, Budaipeist, Budapescht, Budapesht, Budapest, Budapesta, Budapeste, Budapesti, Budapeszt, Budape?to, Budapeşte, Budapešta, Budapeštas, Budapešť, Budap?st, Budimpešta, Búdaipeist, Búdapest, ??????????, ????????, ????????, ????????, ??????????, ?????????, ??????, ???????, ???????, ????????, ?????????, ?????????, ?????????, ?????, ????, ?????

Počet obyvateľov:1,71 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Ferihegy (Budapešť) - 20 km
Správna oblasť: Letenky Budapest

Letenky do Budapešti a okolí

Letisko Ferihegy (BUD) patrí k mestu Budapešť, domovskou krajinou ktorého je Maďarsko. Rezervujte si letenky do Budapešti - Ferihegy. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Ferihegy, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Budapešti lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 20 km

Sliač (SLD) spadá pod mesto Sliač, ktoré ležia v štáte Slovensko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Sliač, alebo cestujte letecky na Slovensko na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Sliač, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Sliač za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 120 km

Hľadáte letenky Žilina (ILZ) v meste Žilina ( Slovensko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Žilina, alebo cestujte letecky na Slovensko na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Žilina, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Žilina, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 190 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Budapešť

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.