zavřít

Letenky Bamako Bamako Senou (BKO)

Bamako Senou (BKO) spadá pod mesto Bamako, ktoré ležia v štáte Mali. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Bamako - Bamako Senou, alebo cestujte letecky do Mali na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Bamako Senou, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Bamako za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Bamako - Bamako Senou
Medzinárodný názov letiska: Bamako - Bamako Senou
Letisko patrí k mestu: Letenky Bamako 1,30 mil. obyvatel
Krajina:Letenky Mali
Časové pásmo: UTC+0
Kódy letiska: BKO (GABS)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Bamako - Bamako Senou

Hľadáte letenky Ouagadougou (OUA) v meste Ouagadougou ( Burkina Faso)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Ouagadougou - Ouagadougou, alebo cestujte letecky do Burkina Faso na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Ouagadougou, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Ouagadougou, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 716 km

Letisko Lungi (FNA) patrí k mestu Freetown, domovskou krajinou ktorého je Sierra Leone. Rezervujte si letenky do Freetown - Lungi. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Lungi, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Freetown lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 723 km

Yoff (DKR) spadá pod mesto Dakar, ktoré ležia v štáte Senegal. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Dakaru - Yoff , alebo cestujte letecky do Senegal na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Yoff , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Dakar za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 1087 km

Rezervácia letenky na letisko Bamako - Bamako Senou

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Mestá v okolí letiska Bamako Senou

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.