zavřít

Letenky Ciudad Nezahualcoyotl

Mesto leží v štáte Ciudad Nezahualcoyotl. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Ciudad Nezahualcoyotl na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Ciudad Nezahualcoyotl
Miestny názov mesta: Ciudad Nezahualcóyotl (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Ciudad Netzahualcoyotl, Ciudad Netzahualcóyotl, Ciudad Nezahualcoyotl, Ciudad Nezahualcóyotl, Nesahualkojotlis, Netzahualcoyotl, Netzahualcóyotl, Nezahualcoyotl, Nezahualcóyotl, Rancheria Netzahualcoyotl, Ranchería Netzahualcóyotl

Počet obyvateľov:1,23 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Juarez (Mexico City) - 4 km
Správna oblasť: Letenky México
Štát: Letenky Mexiko

Letenky do Ciudad Nezahualcoyotl a okolí

Juarez (MEX) spadá pod mesto Ciudad Nezahualcoyotl, ktoré ležia v štáte Mexiko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Ciudad Nezahualcoyotl - Juarez, alebo cestujte letecky do Mexika na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Juarez, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Ciudad Nezahualcoyotl za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 4 km

Hľadáte letenky General Juan N Alvarez (ACA) v meste Acapulco de Juárez ( Mexiko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Acapulco de Juárez - General Juan N Alvarez, alebo cestujte letecky do Mexika na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na General Juan N Alvarez, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Acapulco de Juárez, či požičanie auta z autopožičovne.

Letisko Del Bajio (BJX) patrí k mestu Leon / Guanajuato, domovskou krajinou ktorého je Mexiko. Rezervujte si letenky - Del Bajio . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Del Bajio , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 274 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí mesta Ciudad Nezahualcoyotl

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.