zavřít

Letenky Cuernavaca (CVJ)

Hľadáte letenky Cuernavaca (CVJ) v meste Cuernavaca ( Mexiko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Cuernavaca, alebo cestujte letecky do Mexika na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Cuernavaca, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Cuernavaca, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Cuernavaca
Medzinárodný názov letiska: Cuernavaca
Letisko patrí k mestu: Letenky Temixco 91 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Mexiko
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: CVJ (MMCB)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Cuernavaca

Juarez (MEX) spadá pod mesto Ciudad Nezahualcoyotl, ktoré ležia v štáte Mexiko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Ciudad Nezahualcoyotl - Juarez, alebo cestujte letecky do Mexika na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Juarez, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Ciudad Nezahualcoyotl za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 24 km

Letisko General Juan N Alvarez (ACA) patrí k mestu Acapulco de Juárez, domovskou krajinou ktorého je Mexiko. Rezervujte si letenky do Acapulco de Juárez - General Juan N Alvarez. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na General Juan N Alvarez, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Acapulco de Juárez lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Hľadáte letenky Del Bajio (BJX) v meste Leon / Guanajuato ( Mexiko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Del Bajio , alebo cestujte letecky do Mexika na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Del Bajio , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Leon / Guanajuato, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 251 km

Rezervácia letenky na letisko Cuernavaca

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Cuernavaca

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.