zavřít

Letenky Guadalajara Miguel Hidalgo (GDL)

Letisko Miguel Hidalgo (GDL) patrí k mestu Guadalajara, domovskou krajinou ktorého je Mexiko. Rezervujte si letenky - Miguel Hidalgo . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Miguel Hidalgo , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Guadalajara - Miguel Hidalgo
Medzinárodný názov letiska: Guadalajara - Don Miguel Y Hidalgo
Letisko patrí k mestu: Letenky Tonalá 402 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Mexiko
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: GDL (MMGL)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Guadalajara - Miguel Hidalgo

Hľadáte letenky Jesus Teran (AGU) v meste Aguascalientes ( Mexiko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Aguascalientes - Jesus Teran, alebo cestujte letecky do Mexika na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Jesus Teran, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Aguascalientes, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 114 km

Del Bajio (BJX) spadá pod mesto Leon / Guanajuato, ktoré ležia v štáte Mexiko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Del Bajio , alebo cestujte letecky do Mexika na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Del Bajio , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Leon / Guanajuato za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 204 km

Letisko Ordaz (PVR) patrí k mestu Puerto Vallarta, domovskou krajinou ktorého je Mexiko. Rezervujte si letenky - Ordaz . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Ordaz , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 216 km

Rezervácia letenky na letisko Guadalajara - Miguel Hidalgo

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Miguel Hidalgo

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.