zavřít

Letenky Jalapa Lencero (JAL)

Hľadáte letenky Lencero (JAL) v meste Jalapa ( Mexiko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Lencero, alebo cestujte letecky do Mexika na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Lencero, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Jalapa, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Jalapa - Lencero
Medzinárodný názov letiska: Jalapa - Lencero
Letisko patrí k mestu: Letenky Jalapa Enríquez 425 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Mexiko
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: JAL (MMJA)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Jalapa - Lencero

Letisko Juarez (MEX) patrí k mestu Ciudad Nezahualcoyotl, domovskou krajinou ktorého je Mexiko. Rezervujte si letenky do Ciudad Nezahualcoyotl - Juarez. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Juarez, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Ciudad Nezahualcoyotl lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 253 km

General Juan N Alvarez (ACA) spadá pod mesto Acapulco de Juárez, ktoré ležia v štáte Mexiko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Acapulco de Juárez - General Juan N Alvarez, alebo cestujte letecky do Mexika na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na General Juan N Alvarez, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Acapulco de Juárez za skvelé ceny.

Hľadáte letenky Del Bajio (BJX) v meste Leon / Guanajuato ( Mexiko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Del Bajio , alebo cestujte letecky do Mexika na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Del Bajio , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Leon / Guanajuato, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 521 km

Rezervácia letenky na letisko Jalapa - Lencero

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Lencero

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.