zavřít

Letenky Juventino Rosas

Mesto leží v štáte . Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta:
Miestny názov mesta: Juventino Rosas (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Villa Santa Cruz Galeana

Počet obyvateľov:38 tisíc obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Del Bajio (Leon / Guanajuato) - 54 km
Správna oblasť: Letenky Guanajuato
Štát: Letenky Mexiko

Letenky Juventino Rosas a okolí

Del Bajio (BJX) spadá pod mesto Leon / Guanajuato, ktoré ležia v štáte Mexiko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Del Bajio , alebo cestujte letecky do Mexika na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Del Bajio , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Leon / Guanajuato za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 54 km

Letisko Ponciano Arriaga (SLP) patrí k mestu San Luis Potosi,, domovskou krajinou ktorého je Mexiko. Rezervujte si letenky do San Luis Potosi - Ponciano Arriaga. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Ponciano Arriaga, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do San Luis Potosi lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 35 km

Hľadáte letenky Jesus Teran (AGU) v meste Aguascalientes ( Mexiko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Aguascalientes - Jesus Teran, alebo cestujte letecky do Mexika na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Jesus Teran, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Aguascalientes, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 148 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí mesta Juventino Rosas

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.