zavřít

Letenky Leon / Guanajuato Del Bajio (BJX)

Del Bajio (BJX) spadá pod mesto Leon / Guanajuato, ktoré ležia v štáte Mexiko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Del Bajio , alebo cestujte letecky do Mexika na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Del Bajio , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Leon / Guanajuato za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Leon / Guanajuato - Del Bajio
Medzinárodný názov letiska: Del Bajio - De Guanajuato
Letisko patrí k mestu: Letenky Silao 65 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Mexiko
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: BJX (MMLO)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Leon / Guanajuato - Del Bajio

Letisko Jesus Teran (AGU) patrí k mestu Aguascalientes, domovskou krajinou ktorého je Mexiko. Rezervujte si letenky do Aguascalientes - Jesus Teran. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Jesus Teran, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Aguascalientes lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 94 km

Hľadáte letenky Ponciano Arriaga (SLP) v meste San Luis Potosi, ( Mexiko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do San Luis Potosi - Ponciano Arriaga, alebo cestujte letecky do Mexika na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Ponciano Arriaga, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste San Luis Potosi,, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 67 km

Juarez (MEX) spadá pod mesto Ciudad Nezahualcoyotl, ktoré ležia v štáte Mexiko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Ciudad Nezahualcoyotl - Juarez, alebo cestujte letecky do Mexika na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Juarez, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Ciudad Nezahualcoyotl za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 270 km

Rezervácia letenky na letisko Leon / Guanajuato - Del Bajio

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Del Bajio

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.