zavřít

Letenky Mexiko

Mesto leží v štáte Mexiko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Mexika na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Mexiko
Miestny názov mesta: Mexico (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Cidade de Mexico, Cidade de México, Cidade do Mexico, Cidade do México, Cita du Messicu, Citta del Messico, Citt? del Messico, Cit? d? Messicu, Cit? d? M?ssicu, Ciudad Mexico, Ciudad de Mejico, Ciudad de Mexico, Ciudad de Méjico, Ciudad de México, Ciutat de Mexic, Ciutat de M?xic, Lungsod ng Mexico, Lungsod ng México, Mehiko, Meksikas, Meksiko, Meksikurbo, Meksyk, Mexico, Mexico City, Mexico Distrito Federal, Mexico by, Mexico-stad, Mexicopolis, Mexiko, Mexiko Hiria, Mexiko-Stadt, Mexikoborg, Mexíkóborg, México, México Distrito Federal, ???? ??? ???????, ???????, ??????? ????, ??????, ??????, ?????? ????, ????? ??????, ??????, ??????????, ??????? ??????, ????????????, ??????, ???????, ????, ??? ?

Počet obyvateľov:11,29 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Juarez (Mexico City) - 7 km
Správna oblasť: Letenky Distrito Federal
Štát: Letenky Mexiko

Letenky do Mexika a okolí

Hľadáte letenky Juarez (MEX) v meste Ciudad Nezahualcoyotl ( Mexiko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Ciudad Nezahualcoyotl - Juarez, alebo cestujte letecky do Mexika na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Juarez, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Ciudad Nezahualcoyotl, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 7 km

Letisko General Juan N Alvarez (ACA) patrí k mestu Acapulco de Juárez, domovskou krajinou ktorého je Mexiko. Rezervujte si letenky do Acapulco de Juárez - General Juan N Alvarez. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na General Juan N Alvarez, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Acapulco de Juárez lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Del Bajio (BJX) spadá pod mesto Leon / Guanajuato, ktoré ležia v štáte Mexiko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Del Bajio , alebo cestujte letecky do Mexika na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Del Bajio , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Leon / Guanajuato za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 262 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí mesta Mexiko

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.