zavřít

Letenky Poza Rica Tajin (PAZ)

Hľadáte letenky Tajin (PAZ) v meste Poza Rica ( Mexiko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Tajin, alebo cestujte letecky do Mexika na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Tajin, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Poza Rica, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Poza Rica - Tajin
Medzinárodný názov letiska: Poza Rico - Tajin
Letisko patrí k mestu: Letenky Poza Rica de Hidalgo 175 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Mexiko
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: PAZ (MMPA)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Poza Rica - Tajin

Juarez (MEX) spadá pod mesto Ciudad Nezahualcoyotl, ktoré ležia v štáte Mexiko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Ciudad Nezahualcoyotl - Juarez, alebo cestujte letecky do Mexika na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Juarez, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Ciudad Nezahualcoyotl za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 180 km

Letisko Ponciano Arriaga (SLP) patrí k mestu San Luis Potosi,, domovskou krajinou ktorého je Mexiko. Rezervujte si letenky do San Luis Potosi - Ponciano Arriaga. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Ponciano Arriaga, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do San Luis Potosi lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 387 km

Hľadáte letenky Del Bajio (BJX) v meste Leon / Guanajuato ( Mexiko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Del Bajio , alebo cestujte letecky do Mexika na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Del Bajio , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Leon / Guanajuato, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 447 km

Rezervácia letenky na letisko Poza Rica - Tajin

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Tajin

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.