zavřít

Letenky Puebla Huejotsingo (PBC)

Hľadáte letenky Huejotsingo (PBC) v meste Puebla ( Mexiko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Huejotsingo , alebo cestujte letecky do Mexika na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Huejotsingo , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Puebla, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Puebla - Huejotsingo
Medzinárodný názov letiska: Puebla - Hermanos Serdan
Letisko patrí k mestu: Letenky Cholula 152 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Mexiko
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: PBC (MMPB)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Puebla - Huejotsingo

Letisko Juarez (MEX) patrí k mestu Ciudad Nezahualcoyotl, domovskou krajinou ktorého je Mexiko. Rezervujte si letenky do Ciudad Nezahualcoyotl - Juarez. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Juarez, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Ciudad Nezahualcoyotl lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 78 km

General Juan N Alvarez (ACA) spadá pod mesto Acapulco de Juárez, ktoré ležia v štáte Mexiko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Acapulco de Juárez - General Juan N Alvarez, alebo cestujte letecky do Mexika na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na General Juan N Alvarez, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Acapulco de Juárez za skvelé ceny.

Hľadáte letenky Del Bajio (BJX) v meste Leon / Guanajuato ( Mexiko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Del Bajio , alebo cestujte letecky do Mexika na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Del Bajio , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Leon / Guanajuato, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 347 km

Rezervácia letenky na letisko Puebla - Huejotsingo

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Huejotsingo

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.