zavřít

Letenky Reynosa Gen Lucio Blanco (REX)

Letisko Gen Lucio Blanco (REX) patrí k mestu Reynosa, domovskou krajinou ktorého je Mexiko. Rezervujte si letenky do Reynosa - Gen Lucio Blanco . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Gen Lucio Blanco , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Reynosa lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Reynosa - Gen Lucio Blanco
Medzinárodný názov letiska: Reynosa - General Lucio Blanco
Letisko patrí k mestu: Letenky Reynosa 499 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Mexiko
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: REX (MMRX)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Reynosa - Gen Lucio Blanco

Hľadáte letenky Gen Mariano Escobedo (MTY) v meste Monterrey ( Mexiko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Monterrey - Gen Mariano Escobedo , alebo cestujte letecky do Mexika na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Gen Mariano Escobedo , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Monterrey, či požičanie auta z autopožičovne.

San Antonio (SAT) spadá pod mesto San Antonio, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - San Antonio, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na San Antonio, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste San Antonio za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 63 km

Letisko Austin Bergstrom (AUS) patrí k mestu Austin, domovskou krajinou ktorého je Spojené štáty. Rezervujte si letenky do Austinu - Austin Bergstrom. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Austin Bergstrom, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Austinu lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 89 km

Rezervácia letenky na letisko Reynosa - Gen Lucio Blanco

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Gen Lucio Blanco

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.