zavřít

Letenky Tampico Gen F Javier Mina (TAM)

Letisko Gen F Javier Mina (TAM) patrí k mestu Tampico, domovskou krajinou ktorého je Mexiko. Rezervujte si letenky - Gen F Javier Mina . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Gen F Javier Mina , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Tampico - Gen F Javier Mina
Medzinárodný názov letiska: Tampico - General Francisco Javier Mina
Letisko patrí k mestu: Letenky Miramar 68 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Mexiko
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: TAM (MMTM)
Počet terminálov: 3

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Tampico - Gen F Javier Mina

Hľadáte letenky Ponciano Arriaga (SLP) v meste San Luis Potosi, ( Mexiko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do San Luis Potosi - Ponciano Arriaga, alebo cestujte letecky do Mexika na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Ponciano Arriaga, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste San Luis Potosi,, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 341 km

Juarez (MEX) spadá pod mesto Ciudad Nezahualcoyotl, ktoré ležia v štáte Mexiko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Ciudad Nezahualcoyotl - Juarez, alebo cestujte letecky do Mexika na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Juarez, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Ciudad Nezahualcoyotl za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 142 km

Letisko Del Bajio (BJX) patrí k mestu Leon / Guanajuato, domovskou krajinou ktorého je Mexiko. Rezervujte si letenky - Del Bajio . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Del Bajio , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 403 km

Rezervácia letenky na letisko Tampico - Gen F Javier Mina

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Gen F Javier Mina

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.