zavřít

Letenky Tepic (TPQ)

Hľadáte letenky Tepic (TPQ) v meste Tepic ( Mexiko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Tepic, alebo cestujte letecky do Mexika na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Tepic, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Tepic, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Tepic
Medzinárodný názov letiska: Tepic
Letisko patrí k mestu: Letenky Tepic 281 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Mexiko
Časové pásmo: UTC-7
Kódy letiska: TPQ (MMEP)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Tepic

Ordaz (PVR) spadá pod mesto Puerto Vallarta, ktoré ležia v štáte Mexiko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Ordaz , alebo cestujte letecky do Mexika na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Ordaz , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Puerto Vallarta za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 50 km

Letisko Jesus Teran (AGU) patrí k mestu Aguascalientes, domovskou krajinou ktorého je Mexiko. Rezervujte si letenky do Aguascalientes - Jesus Teran. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Jesus Teran, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Aguascalientes lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 281 km

Hľadáte letenky Del Bajio (BJX) v meste Leon / Guanajuato ( Mexiko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Del Bajio , alebo cestujte letecky do Mexika na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Del Bajio , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Leon / Guanajuato, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 374 km

Rezervácia letenky na letisko Tepic

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Tepic

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.