zavřít

Letenky Tijuana

Mesto leží v štáte Tijuana. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Tijuana na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Tijuana
Miestny názov mesta: Tijuana (Zobraziť ďalšie názvy mesta)

Tia Juana, Tijuana, Tikhuana, Zaragoza, ???????, ???????, ?????, ????

Počet obyvateľov:1,38 mil. obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Rodriguez (Tijuana) - 5 km
Správna oblasť: Letenky Baja California
Štát: Letenky Mexiko

Letenky do Tijuana a okolí

Letisko Rodriguez (TIJ) patrí k mestu Tijuana, domovskou krajinou ktorého je Mexiko. Rezervujte si letenky do Tijuana - Rodriguez . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Rodriguez , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Tijuana lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 5 km

Lindberg Fld (SAN) spadá pod mesto San Diego, ktoré ležia v štáte Spojené štáty. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do San Diega - Lindberg Fld, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Lindberg Fld, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste San Diego za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 22 km

Hľadáte letenky John Wayne (SNA) v meste Santa Ana ( Spojené štáty)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - John Wayne, alebo cestujte letecky do Spojených štátov na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na John Wayne, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Santa Ana, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 111 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí mesta Tijuana

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.