zavřít

Letenky Tuxpan Zapotiltic (WIX)

Letisko Zapotiltic (WIX) patrí k mestu Tuxpan, domovskou krajinou ktorého je Mexiko. Rezervujte si letenky - Zapotiltic. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Zapotiltic, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Tuxpan - Zapotiltic
Medzinárodný názov letiska: Tuxpan - Zapotiltic
Letisko patrí k mestu: Letenky Ciudad Guzmán 89 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Mexiko
Časové pásmo: neznáme
Kódy letiska: WIX (MMTX)
Počet terminálov:

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Tuxpan - Zapotiltic

Hľadáte letenky Ordaz (PVR) v meste Puerto Vallarta ( Mexiko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Ordaz , alebo cestujte letecky do Mexika na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Ordaz , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Puerto Vallarta, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 211 km

Del Bajio (BJX) spadá pod mesto Leon / Guanajuato, ktoré ležia v štáte Mexiko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Del Bajio , alebo cestujte letecky do Mexika na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Del Bajio , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Leon / Guanajuato za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 213 km

Letisko Jesus Teran (AGU) patrí k mestu Aguascalientes, domovskou krajinou ktorého je Mexiko. Rezervujte si letenky do Aguascalientes - Jesus Teran. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Jesus Teran, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Aguascalientes lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 128 km

Rezervácia letenky na letisko Tuxpan - Zapotiltic

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Zapotiltic

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.