zavřít

Letenky Veracruz Las Bajadas (VER)

Hľadáte letenky Las Bajadas (VER) v meste Veracruz ( Mexiko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Veracruz - Las Bajadas , alebo cestujte letecky do Mexika na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Las Bajadas , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Veracruz, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Veracruz - Las Bajadas
Medzinárodný názov letiska: Vera Cruz - General Heriberto Jara
Letisko patrí k mestu: Letenky Veracruz 568 tisíc obyvatel
Krajina:Letenky Mexiko
Časové pásmo: UTC-6
Kódy letiska: VER (MMVR)
Počet terminálov: 2

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Veracruz - Las Bajadas

Juarez (MEX) spadá pod mesto Ciudad Nezahualcoyotl, ktoré ležia v štáte Mexiko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Ciudad Nezahualcoyotl - Juarez, alebo cestujte letecky do Mexika na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Juarez, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Ciudad Nezahualcoyotl za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 321 km

Letisko General Juan N Alvarez (ACA) patrí k mestu Acapulco de Juárez, domovskou krajinou ktorého je Mexiko. Rezervujte si letenky do Acapulco de Juárez - General Juan N Alvarez. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na General Juan N Alvarez, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Acapulco de Juárez lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Hľadáte letenky Del Bajio (BJX) v meste Leon / Guanajuato ( Mexiko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Del Bajio , alebo cestujte letecky do Mexika na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Del Bajio , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Leon / Guanajuato, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 589 km

Rezervácia letenky na letisko Veracruz - Las Bajadas

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Las Bajadas

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.