zavřít

Letenky Zapopan

Mesto leží v štáte Zapopan. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno , alebo cestujte do Zapopan na ďalšie dostupné letiská. Airmeti vám ponúka nielen lacné letenky , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste za skvelé ceny, požičanie automobilu a kvalitné cestovné poistenie. Rezervujte letenky lacno pomocou online formulára.

Základné informácie o meste

Slovenský názov mesta: Zapopan
Miestny názov mesta: Zapopan
Počet obyvateľov:988 tisíc obyvatel
Najbližšie letisko: Letenky Miguel Hidalgo (Guadalajara) - 11 km
Správna oblasť: Letenky Jalisco
Štát: Letenky Mexiko

Letenky do Zapopan a okolí

Letisko Jesus Teran (AGU) patrí k mestu Aguascalientes, domovskou krajinou ktorého je Mexiko. Rezervujte si letenky do Aguascalientes - Jesus Teran. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Jesus Teran, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Aguascalientes lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 123 km

Ordaz (PVR) spadá pod mesto Puerto Vallarta, ktoré ležia v štáte Mexiko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Ordaz , alebo cestujte letecky do Mexika na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Ordaz , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Puerto Vallarta za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 206 km

Hľadáte letenky Del Bajio (BJX) v meste Leon / Guanajuato ( Mexiko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Del Bajio , alebo cestujte letecky do Mexika na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Del Bajio , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Leon / Guanajuato, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 213 km

Rezervácia letenky

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Nájdite lacné letenky aj na najbližších letiskách.

Mestá v okolí mesta Zapopan

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.