zavřít

Letenky Bagan (NYU)

Bagan (NYU) spadá pod mesto Bagan, ktoré ležia v štáte Mjanmarsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Bagan, alebo cestujte letecky do Barmy na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Bagan, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Bagan za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Bagan
Medzinárodný názov letiska: Bagan
Letisko patrí k mestu: Bagan
Časové pásmo: UTC+6:30
Kódy letiska: NYU (VYBG)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Bagan

Letisko Mingaladon (RGN) patrí k mestu Yangon, domovskou krajinou ktorého je Mjanmarsko. Rezervujte si letenky - Mingaladon . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Mingaladon , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 141 km

Hľadáte letenky Zia (DAC) v meste Dháka ( Bangladéš)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Dhaka - Zia, alebo cestujte letecky do Bangladéša na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Zia, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Dháka, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 504 km

Netaji Subhas Chandra (CCU) spadá pod mesto Kalkata, ktoré ležia v štáte India. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Netaji Subhas Chandra , alebo cestujte letecky do Indie na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Netaji Subhas Chandra , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Kalkata za skvelé ceny.

Rezervácia letenky na letisko Bagan

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Bagan

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.