zavřít

Letenky Hého Heho (HEH)

Heho (HEH) spadá pod mesto Hého, ktoré ležia v štáte Mjanmarsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Heho, alebo cestujte letecky do Barmy na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Heho, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Hého za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Hého - Heho
Medzinárodný názov letiska: Heho
Letisko patrí k mestu: Hého
Časové pásmo: UTC+6:30
Kódy letiska: HEH (VYHH)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Hého - Heho

Letisko Mingaladon (RGN) patrí k mestu Yangon, domovskou krajinou ktorého je Mjanmarsko. Rezervujte si letenky - Mingaladon . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Mingaladon , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 88 km

Hľadáte letenky Luang Prabang (LPQ) v meste Luang Prabang ( Laos)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Luang Prabang, alebo cestujte letecky do Laosu na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Luang Prabang, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Luang Prabang, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 597 km

Zia (DAC) spadá pod mesto Dháka, ktoré ležia v štáte Bangladéš. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Dhaka - Zia, alebo cestujte letecky do Bangladéša na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Zia, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Dháka za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 711 km

Rezervácia letenky na letisko Hého - Heho

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Heho

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.