zavřít

Letenky Hpa-an Hpa An (PAA)

Hpa An (PAA) spadá pod mesto Hpa-an, ktoré ležia v štáte Mjanmarsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Hpa An, alebo cestujte letecky do Barmy na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Hpa An, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Hpa-an za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Hpa-an - Hpa An
Medzinárodný názov letiska: Hpa-an - Hpa An
Letisko patrí k mestu: Hpa-an
Časové pásmo: UTC+6:30
Kódy letiska: PAA (VYPA)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Hpa-an - Hpa An

Letisko Mingaladon (RGN) patrí k mestu Yangon, domovskou krajinou ktorého je Mjanmarsko. Rezervujte si letenky - Mingaladon . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Mingaladon , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 171 km

Hľadáte letenky Bangkok (BKK) v meste Bangkok ( Thajsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Bangkoku - Bangkok, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Bangkok, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Bangkok, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 346 km

Luang Prabang (LPQ) spadá pod mesto Luang Prabang, ktoré ležia v štáte Laos. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Luang Prabang, alebo cestujte letecky do Laosu na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Luang Prabang, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Luang Prabang za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 502 km

Rezervácia letenky na letisko Hpa-an - Hpa An

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Hpa An

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.