zavřít

Letenky Kala Kalay (KMV)

Kalay (KMV) spadá pod mesto Kala, ktoré ležia v štáte Mjanmarsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Kalay, alebo cestujte letecky do Barmy na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Kalay, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Kala za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Kala - Kalay
Medzinárodný názov letiska: Kalay
Letisko patrí k mestu: Kala
Časové pásmo: UTC+6:30
Kódy letiska: KMV (VYKL)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Kala - Kalay

Letisko Zia (DAC) patrí k mestu Dháka, domovskou krajinou ktorého je Bangladéš. Rezervujte si letenky do Dhaka - Zia. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Zia, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Dhaka lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 406 km

Hľadáte letenky Netaji Subhas Chandra (CCU) v meste Kalkata ( India)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Netaji Subhas Chandra , alebo cestujte letecky do Indie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Netaji Subhas Chandra , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Kalkata, či požičanie auta z autopožičovne.

Mingaladon (RGN) spadá pod mesto Yangon, ktoré ležia v štáte Mjanmarsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Mingaladon , alebo cestujte letecky do Barmy na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Mingaladon , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Yangon za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 239 km

Rezervácia letenky na letisko Kala - Kalay

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Kalay

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.