zavřít

Letenky Kyaukpyu (KYP)

Letisko Kyaukpyu (KYP) patrí k mestu Kyaukpyu, domovskou krajinou ktorého je Mjanmarsko. Rezervujte si letenky - Kyaukpyu. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Kyaukpyu, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Kyaukpyu
Medzinárodný názov letiska: Kyaukpyu
Letisko patrí k mestu: Kyaukpyu
Časové pásmo: UTC+6:30
Kódy letiska: KYP (VYKP)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Kyaukpyu

Hľadáte letenky Mingaladon (RGN) v meste Yangon ( Mjanmarsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Mingaladon , alebo cestujte letecky do Barmy na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Mingaladon , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Yangon, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 290 km

Zia (DAC) spadá pod mesto Dháka, ktoré ležia v štáte Bangladéš. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Dhaka - Zia, alebo cestujte letecky do Bangladéša na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Zia, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Dháka za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 349 km

Letisko Netaji Subhas Chandra (CCU) patrí k mestu Kalkata, domovskou krajinou ktorého je India. Rezervujte si letenky - Netaji Subhas Chandra . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Netaji Subhas Chandra , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Rezervácia letenky na letisko Kyaukpyu

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Kyaukpyu

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.