zavřít

Letenky Lashio (LSH)

Letisko Lashio (LSH) patrí k mestu Lashio, domovskou krajinou ktorého je Mjanmarsko. Rezervujte si letenky - Lashio. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Lashio, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Lashio
Medzinárodný názov letiska: Lashio
Letisko patrí k mestu: Lashio
Časové pásmo: UTC+6:30
Kódy letiska: LSH (VYLS)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Lashio

Hľadáte letenky Luang Prabang (LPQ) v meste Luang Prabang ( Laos)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Luang Prabang, alebo cestujte letecky do Laosu na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Luang Prabang, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Luang Prabang, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 494 km

Wujiaba (KMG) spadá pod mesto Kunming, ktoré ležia v štáte Čína. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Kunming - Wujiaba, alebo cestujte letecky do Číny na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Wujiaba, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Kunming za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 556 km

Letisko Mingaladon (RGN) patrí k mestu Yangon, domovskou krajinou ktorého je Mjanmarsko. Rezervujte si letenky - Mingaladon . Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Mingaladon , potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 197 km

Rezervácia letenky na letisko Lashio

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Lashio

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.