zavřít

Letenky Momeik (MOE)

Momeik (MOE) spadá pod mesto Momeik, ktoré ležia v štáte Mjanmarsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Momeik, alebo cestujte letecky do Barmy na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Momeik, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Momeik za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Momeik
Medzinárodný názov letiska: Momeik
Letisko patrí k mestu: Momeik
Časové pásmo: UTC+6:30
Kódy letiska: MOE (VYMO)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Momeik

Hľadáte letenky Mingaladon (RGN) v meste Yangon ( Mjanmarsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Mingaladon , alebo cestujte letecky do Barmy na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Mingaladon , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Yangon, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 95 km

Letisko Zia (DAC) patrí k mestu Dháka, domovskou krajinou ktorého je Bangladéš. Rezervujte si letenky do Dhaka - Zia. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Zia, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Dhaka lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 695 km

Luang Prabang (LPQ) spadá pod mesto Luang Prabang, ktoré ležia v štáte Laos. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Luang Prabang, alebo cestujte letecky do Laosu na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Luang Prabang, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Luang Prabang za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 616 km

Rezervácia letenky na letisko Momeik

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Momeik

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.