zavřít

Letenky Myeik (MGZ)

Hľadáte letenky Myeik (MGZ) v meste Myeik ( Mjanmarsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Myeik, alebo cestujte letecky do Barmy na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Myeik, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Myeik, či požičanie auta z autopožičovne.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Myeik
Medzinárodný názov letiska: Myeik
Letisko patrí k mestu: Myeik
Časové pásmo: UTC+6:30
Kódy letiska: MGZ (VYME)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Myeik

Bangkok (BKK) spadá pod mesto Bangkok, ktoré ležia v štáte Thajsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Bangkoku - Bangkok, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Bangkok, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Bangkok za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 237 km

Letisko Samui (USM) patrí k mestu Surat Thani, domovskou krajinou ktorého je Thajsko. Rezervujte si letenky - Samui. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Samui, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 168 km

Hľadáte letenky Phuket (HKT) v meste Phuket ( Thajsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Phuket - Phuket, alebo cestujte letecky do Thajska na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Phuket, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Phuket, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 79 km

Rezervácia letenky na letisko Myeik

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Myeik

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.