zavřít

Letenky Myitkyina (MYT)

Myitkyina (MYT) spadá pod mesto Myitkyina, ktoré ležia v štáte Mjanmarsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Myitkyina, alebo cestujte letecky do Barmy na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Myitkyina, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Myitkyina za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Myitkyina
Medzinárodný názov letiska: Myitkyina
Letisko patrí k mestu: Myitkyina
Časové pásmo: UTC+6:30
Kódy letiska: MYT (VYMK)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Myitkyina

Hľadáte letenky Wujiaba (KMG) v meste Kunming ( Čína)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky do Kunming - Wujiaba, alebo cestujte letecky do Číny na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Wujiaba, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Kunming, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 600 km

Letisko Zia (DAC) patrí k mestu Dháka, domovskou krajinou ktorého je Bangladéš. Rezervujte si letenky do Dhaka - Zia. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Zia, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Dhaka lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 773 km

Luang Prabang (LPQ) spadá pod mesto Luang Prabang, ktoré ležia v štáte Laos. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Luang Prabang, alebo cestujte letecky do Laosu na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Luang Prabang, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Luang Prabang za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 544 km

Rezervácia letenky na letisko Myitkyina

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Letenky na susedné letisko

Mestá v okolí letiska Myitkyina

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.