zavřít

Letenky Namsang (NMS)

Namsang (NMS) spadá pod mesto Namsang, ktoré ležia v štáte Mjanmarsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Namsang, alebo cestujte letecky do Barmy na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Namsang, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Namsang za skvelé ceny.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Namsang
Medzinárodný názov letiska: Namsang
Letisko patrí k mestu: Namsang
Časové pásmo: UTC+6:30
Kódy letiska: NMS (VYNS)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Namsang

Hľadáte letenky Mingaladon (RGN) v meste Yangon ( Mjanmarsko)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Mingaladon , alebo cestujte letecky do Barmy na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Mingaladon , ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Yangon, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 186 km

Letisko Luang Prabang (LPQ) patrí k mestu Luang Prabang, domovskou krajinou ktorého je Laos. Rezervujte si letenky - Luang Prabang. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Luang Prabang, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 492 km

Wujiaba (KMG) spadá pod mesto Kunming, ktoré ležia v štáte Čína. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online do Kunming - Wujiaba, alebo cestujte letecky do Číny na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Wujiaba, ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Kunming za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 562 km

Rezervácia letenky na letisko Namsang

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Namsang

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.