zavřít

Letenky Pathein (BSX)

Letisko Pathein (BSX) patrí k mestu Pathein, domovskou krajinou ktorého je Mjanmarsko. Rezervujte si letenky - Pathein. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Pathein, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.

Základné informácie o meste

Slovenský názov letiska: Pathein
Medzinárodný názov letiska: Pathein
Letisko patrí k mestu: Pathein
Časové pásmo: UTC+6:30
Kódy letiska: BSX (VYPN)
Počet terminálov: 1

3 najpredávanejšie letiská v okolí letiska Pathein

Mingaladon (RGN) spadá pod mesto Yangon, ktoré ležia v štáte Mjanmarsko. Rezervujte si na Airmeti letenky lacno online - Mingaladon , alebo cestujte letecky do Barmy na iné letiská. Airmeti vám ponúkne nielen lacné letenky na Mingaladon , ale zobrazí aj susedné letiská a najbližšie mestá. Okrem letenky pre vás zaistíme aj ubytovanie v meste Yangon za skvelé ceny.
Vzdialenosť od mesta - 150 km

Hľadáte letenky Port Blair (IXZ) v meste Port Blair ( India)? Rezervujte si na Airmeti lacné letenky - Port Blair, alebo cestujte letecky do Indie na iné letisko. Airmeti vám zaistí nielen lacné letenky na Port Blair, ale zobrazí alternatívne destinácie. Letenky nie sú to jediné, čo pre vás dokážeme zaistiť. Postaráme sa aj o ubytovanie v meste Port Blair, či požičanie auta z autopožičovne.
Vzdialenosť od mesta - 231 km

Letisko Bangkok (BKK) patrí k mestu Bangkok, domovskou krajinou ktorého je Thajsko. Rezervujte si letenky do Bangkoku - Bangkok. Pokiaľ hľadáte najvýhodnejšiu ponuku na lacné letenky na Bangkok, potom pravidelne sledujte naše akcie. Letenky do Bangkoku lacno, ale aj ubytovanie, poistenie a požičanie automobilu vždy výhodne na www.airmeti.sk.
Vzdialenosť od mesta - 665 km

Rezervácia letenky na letisko Pathein

Nájdite si letecké spojenie . Ako nájsť najlepšiu letenku?

Mestá v okolí letiska Pathein

Okrem letenky pre vás zaistíme

Ponúkame vám široký výber eurovíkendov do mnohých populárnych destinácií.
Rezervujte si lacné eurovíkendy do Paríža, Amsterdamu, Petrohradu a ďalších miest.

Chcete si zlepšiť znalosti cudzích jazykov? Vyrazte na jazykový kurz do zahraničia. Štúdium v zahraničí patrí medzi najobľúbenejšie spôsoby výučby jazyka. Kombinácia dovolenky a štúdia, to je jazykový pobyt v zahraničí na našich partnerských stránkach Study.cz.